Značenie autoskiel VIN kódom

Ponúkame tiež služby v oblasti  zabezpečenia vozidel. Jednou z nich je tzv. leptanie, čiže ochranné značenie automobilových skiel VIN kódom. Princípom je "znehodnotenie" vozidla pre zlodejov práve vyleptaním VIN kódu na všetky sklá vozidla.

Naša firma ponúka bezpečnostné značenie firmy CEBIA, spol. s.r.o.:

 

bezpečnostní kódování autoskel CEBIA

Jedná se o preventívne ochranné označenie autoskiel leptaním VIN kódu – čísla karosérie zložené zo 17-tich alfanumerických znakov. VIN kód je zaznamenaný na podvozku karosérie automobilu a vo väčšine prípadov aj pod čelným sklom.Je jedinečný pre každé motorové vozidlo .Je zapísaný, a to je najdôležitejšie, v OTP resp. VTP, a tým samozrejme aj v databáze Polície SR. Táto databáza je využívaná k registrácii označených vozidiel, a to cca od roku 1991. Databáza je aktualizovaná pri každej významnejšej zmene týkajúcej sa daného motorového vozidla.  Leptanie VIN kódu na autosklo je časovo nenáročné a pre prevádzku  a vzhľad vozidla nezávadné.

  • SBZ OCIS - značenie skiel kódom SBZ so súčasnou registráciou údajov o vozidle do Systému OCIS
  • EUROVIN OCIS - značenie skiel kódom EUROVIN so súčasnou registráciou údajov o vozidle do Systému OCIS.
  • AUTODOT OCIS - novinka značenia vozidiel neprenositeľnými identifikačnými prvkami s využitím holografickej technológie - typu OV METAL a OV DOT, vrátane registrácie do Systému OCIS.
  • VINFOTO - fotodokumentácia a klasifikácia stôp poškodenia motorových vozidiel.

 

EUROP AUTOSKLO BB s.r.o. Vám ponúka okamžité vybavenie objednávky.

 

Tešíme sa na Vás!
Copyright © 2013 All rights reserved. Designed by Orech